Vltavská 28, Praha 5 - Smíchov
Po - Pá: 10:30 - 19:00,
So: 10:30 - 18:30,
Ne: 12:30 - 18:30,
,
22.10.-30.11.2020,
OTEVŘENÉ VÝDEJNÍ OKÉNKO,
Po-Pá: 15:00-18:30,
So: 10:30-15:00,
ESHOP JE PLNĚ FUNKČNÍ
+420 727 841 878

BLOG

Oslava narozenin pro děti

Čeká vás oslava narozenin pro vaši malou ratolest a chcete mu vytvořit oslavu, která bude propracovaná od A do Z? Chcete naplánovat oslavu, na kterou nebudete muset tvořit dekorace vlastnoručně, ale chcete ji mít vyzdobenou co nejvíce to jde? Má vaše dí… (Celý text)

Nafukování balónků heliem

Když se řekne oslava, nebo párty, tak každého napadne samozřejmě dobrá nálada, super vzpomínky atd, ale nás v PartyWorldu a možná i někoho z vás napadnou balónky. Co by to totiž bylo za oslavu bez ozdoby v podobě balónků. Balónky jsou totiž nesmrteln&aa… (Celý text)

Kostým námořnice

Plánujete jít na karneval, párty nebo si udělat výlet na vodu? Potom Vám však nesmí chybět kostým námořnice. U nás nabízíme široký výběr právě těchto kostýmů a určitě si každý najde to své. Od sexy… (Celý text)

Rozlučka se svobodou

Chystá se někde ve vašem okolí svatba? Rozhodli se do toho vaši přátelé či příbuzní konečně praštit a po nějaké době uspořádat pořádnou veselku? To znamená jediné - není čas ztrácet čas, musíte se začít … (Celý text)

Paruky

Paruky všeobecně mají široké využití. Chcete, aby váš kostým ještě více zaujal? Paruka. Nechcete být někde jen tak snadno poznat? Paruka. Líbí se vám určitý styl nebo barva účesu, ale bojíte se, že vašeho… (Celý text)

Make-up

Make-up se stal každodenní záležitostí u většiny lidí, takže je skoro samozřejmostí že pokud se vyskytne nějaká speciální příležitost, vzít do ruky štětec a líčidla a posadit se ke zrcadlu. Nabízíme širokou šk&… (Celý text)

Svatební dekorace

Den svatební by měl zajisté patřit k těm nejkrásnějším ve vašem životě. Než si ho však naplno vychutnáte, čeká vás podrobné plánování a mnohdy nelehká řada příprav. V naší sekci Svatba, najdete … (Celý text)

Svatební hostina

Máte starosti s přípravou svatební hostiny, nevíte si rady? Nezoufejte, u nás na e-shopu najdete všechno s tímto spojené, od základů po sebemenší detaily! Jedna stará tradice říká, že sňatek nelze považovat za závazný,… (Celý text)

Svatba ve stylu Nature

Plánujete mít svatbu v krásné přírodě mezi stromy, nebo na nějakém opuštěném statku? Nejdůležitějším aspektem všech rustikálních svateb je místo. To musíte zvolit takové, aby se k rustik tématu co nejvíce… (Celý text)

Kostým čarodějnice

Sháníte kostým čarodějnice na karneval či na 30.dubna, kdy slavíme pálení čarodějnic? U nás je opravdu z čeho vybírat. Chcete být strašidelná čarodějnice, ze které jde strach na sto honů nebo chcete být sexy čarodějnice, která očaru… (Celý text)

Kostým námořnice

Kostým námořnice lze zakoupit na stránkách PartyWorld, jak pro dospělé, tak i pro děti. Kostýmů námořnice je hned několik typů. Můžete si vybrat typickou námořnici s modrým baretem, či zvolit flirtující obleček námořnice. Opravdu každý si … (Celý text)

Kostým princezna

Snad každá žena si jako malá holčička hrála na princeznu. V našem sortimentu si může vybrat úplně každá dívka. Máme kostýmy princezny nejen pro děti, ale i pro dospělé. Chcete se dostat do pohádkového světa a na okamžik zapomenout na všech… (Celý text)

Korunka pro nevěstu

Korunka pro nevěstu je důležitou součástí kterékoliv svatby nebo rozlučky se svobodou. Nejenže je to příprava na Váš velký den, ale je to i základní poznávací znamení během takové akce. U nás na prodejně najdete takový doplně… (Celý text)

Trička na rozlučku se svobodou

Od brýlí, přes šerpy, balónky až po brože a čelenky. Všechno je potřeba připravit, aby rozlučka byla podle vašich představ. Svatba znamená jak přelom v životě, tak i spousty plánování a rozhodování. Všechno je potřeba zařídit a napl… (Celý text)

Placka na rozlučku se svobodou

Placky na rozlučku se svobodou jsou ideálním doplňkem při pořádání rozlučkových večírků pro budoucí nevěsty a ženichy. Placky se dají zakoupit v několika verzích. Pro budoucí ženichy s textem ŽENICH či TEAM ŽENICHA s potiskem kn&iac… (Celý text)